Още модели вижте тук: Хладилници SIDE BY SIDE
Хладилник HAIER HCKR 7819 DWGB
Хладилник HAIER HCKR 7819 DWGB
1 184,00 € (2,315.70 лв.)
Производител HAIER
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник HAIER HCKR 7819 DWGB
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 83.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 459 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HCKR 7819 DWGB |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 190.00 см |
| ШИРИНА: | 83.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 459 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 298 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 161 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| МУЛТИТЕМПЕРАТУРНО ОТДЕЛЕНИЕ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 238 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018095610 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: HAIER

*След регистрация до 30 дни от датата на покупка на www.servicebg.net
Хладилник HAIER HCKR 7819 DWGB
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 83.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 459 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HCKR 7819 DWGB |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 190.00 см |
| ШИРИНА: | 83.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 459 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 298 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 161 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| МУЛТИТЕМПЕРАТУРНО ОТДЕЛЕНИЕ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 238 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018095610 |
Допълнителна информация
| No Frost | Да |
|---|---|
| WiFi | Да |
| Височина | 190 |
| Диспенсър | Да |
| Дисплей | Да |
| Дълбочина | 59.4 |
| Енергиен клас | D |
| Инверторен | Да |
| Марки | HAIER |
| Ниво на шум | 36 |
| Общ капацитет | 459 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 161 |
| Хладилна част л | 298 |
| Цвят | Черен |
| Цена | 1184 |
| Ширина | 83 |










Отзиви
Все още няма отзиви.