Хладилник с фризер BEKO B3RCNA 404 HDW
Хладилник с фризер BEKO B3RCNA 404 HDW
505,00 € (987.69 лв.)
Производител BEKO
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник с фризер BEKO B3RCNA 404 HDW
Уважаеми Клиенти, на настоящата страница са публикувани мултимедийни клипове с демонстрационен характер.
Моля, имайте предвид, че основната цел на клиповете е да представят нагледно обща информация за визията и основните функционалности на определена категория продукти. Възможно е разминаване между характеристиките (функции, компоненти, окомплектовка и др.), показани в мултимедийните клипове , и характеристиките, действително притежавани от представен на страницата продукт.
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 203.50 см |
| ШИРИНА | 59.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.30 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 355 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B3RCNA 404 HDW |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 203.50 см |
| ШИРИНА: | 59.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.30 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 355 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 249 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 106 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0’C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 256 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842609763 |
Още модели вижте тук: Хладилници с фризер ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето Перални.бг – перални и сушилни на супер цени Повече информация вижте тук: BEKO | |
Хладилник с фризер BEKO B3RCNA 404 HDW
Уважаеми Клиенти, на настоящата страница са публикувани мултимедийни клипове с демонстрационен характер.
Моля, имайте предвид, че основната цел на клиповете е да представят нагледно обща информация за визията и основните функционалности на определена категория продукти. Възможно е разминаване между характеристиките (функции, компоненти, окомплектовка и др.), показани в мултимедийните клипове , и характеристиките, действително притежавани от представен на страницата продукт.
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 203.50 см |
| ШИРИНА | 59.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.30 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 355 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B3RCNA 404 HDW |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 203.50 см |
| ШИРИНА: | 59.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.30 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 355 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 249 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 106 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 256 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842609763 |
Допълнителна информация
| No Frost | Да |
|---|---|
| Височина | 203.5 |
| Дисплей | Да |
| Дълбочина | 66.3 |
| Енергиен клас | Е |
| Марки | BEKO |
| Ниво на шум | 37 |
| Обръщане врати | Да |
| Общ капацитет | 355 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 106 |
| Хладилна част л | 249 |
| Цвят | Бял |
| Цена | 505 |
| Ширина | 59.9 |
Brand
BEKO
Beko
Beko е търговска марка за битова техника, принадлежаща на турския производствен концерн Arçelik (включен в инвестиционната група „Koç Holding“). Основните видове продукция, произвеждани под тази марка, са големи кухненски уреди (хладилници, готварски печки, съдомиялни), перални и сушилни машини, климатици. Продукцията се разпространява в над 130 страни по света.ИсторияBeko Elektronik A.Ş. е основана през 1954 г. в Истанбул, Турция, от Вехби Коч, основателят на Koç Holding (който също основава Arçelik A.Ş., компанията майка на Beko, през 1955 г.) и Леон Беджерано. Името на компанията е комбинация от първите две букви от фамилните имена на основателите.През 2004 г. Beko Elektronik купува германската компания за електроника Grundig и към януари 2005 г. Beko и нейният съперник, турската марка за електроника и бяла техника Vestel, представляват повече от половината от всички телевизори, произведени в Европа.През април 2010 г. подразделението за електроника на Beko се преименува на Grundig Elektronik A.Ş. На извънредно общо събрание на акционерите на Arçelik A.Ş. на 29 юни 2009 г. е решено Arçelik A.Ş. да се обедини с дъщерното дружество на компанията Grundig Elektronik A.Ş. (ще се администрира директно от Arçelik A.Ş. на Koç Holding) чрез поемане на всички активи и пасиви на Grundig като цяло.В Индия Voltas, която първоначално е марка за климатици и дъщерно дружество на Tata Group, си партнира с Beko за производство на битови уреди като телевизори, съдомиялни машини, перални и др.Beko започва да продава продуктите си в Египет през 2014 г., където набира популярност и все по-голям пазарен дял.www.beko.com/bg-bg










Отзиви
Все още няма отзиви.