Още модели вижте тук: Хладилници за вграждане
Хладилник за вграждане BEKO B3BCNA 294 HS
Хладилник за вграждане BEKO B3BCNA 294 HS
530,00 € (1,036.59 лв.)
Производител BEKO
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник за вграждане BEKO B3BCNA 294 HS
| ВИСОЧИНА | 177.50 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 266 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B3BCNA 294 HS |
| ВИСОЧИНА: | 177.50 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 266 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 189 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 77 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| МОНТАЖ С ПЛЪЗГАЩА СЕ ВРАТА: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 235 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842739613 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: BEKO
Хладилник за вграждане BEKO B3BCNA 294 HS
| ВИСОЧИНА | 177.50 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 266 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B3BCNA 294 HS |
| ВИСОЧИНА: | 177.50 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 266 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 189 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 77 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| МОНТАЖ С ПЛЪЗГАЩА СЕ ВРАТА: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 235 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842739613 |
Допълнителна информация
| No Frost | Да |
|---|---|
| Височина | 177.5 |
| Дисплей | Да |
| Дълбочина | 55 |
| Енергиен клас | Е |
| Марки | BEKO |
| Ниво на шум | 37 |
| Обръщане врати | Да |
| Общ капацитет | 266 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 77 |
| Хладилна част л | 189 |
| Цвят | Бял |
| Цена | 530 |
| Ширина | 54 |










Отзиви
Все още няма отзиви.