Още модели вижте тук: Хладилници с горна камера
Хладилник с горен фризер BEKO RDSA 280 K40SN
Хладилник с горен фризер BEKO RDSA 280 K40SN
335,00 € (655.20 лв.)
Производител BEKO
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник с горен фризер BEKO RDSA 280 K40SN
| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 161.00 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 250 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RDSA 280 K40SN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 161.00 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 250 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 204 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 46 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 183 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842608483 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: BEKO
Хладилник с горен фризер BEKO RDSA 280 K40SN
| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 161.00 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 250 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RDSA 280 K40SN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 161.00 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 250 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 204 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 46 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 183 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842608483 |
Допълнителна информация
| Височина | 161 |
|---|---|
| Дълбочина | 57.4 |
| Енергиен клас | Е |
| Марки | BEKO |
| Ниво на шум | 37 |
| Обръщане врати | Да |
| Общ капацитет | 250 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 46 |
| Хладилна част л | 204 |
| Цвят | Сив |
| Цена | 335 |
| Ширина | 54 |









Отзиви
Все още няма отзиви.