Още модели вижте тук: Хладилници SIDE BY SIDE
Хладилник BEKO GNO 5322 WDXPN
Хладилник BEKO GNO 5322 WDXPN
740,00 € (1,447.31 лв.)
Производител BEKO
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник BEKO GNO 5322 WDXPN
| ВИСОЧИНА | 177.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 529 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | GNO 5322 WDXPN |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 177.00 см |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 529 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 344 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 185 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 312 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842624513 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: BEKO
Хладилник BEKO GNO 5322 WDXPN
| ВИСОЧИНА | 177.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 529 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | GNO 5322 WDXPN |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 177.00 см |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 529 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 344 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 185 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 312 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842624513 |
Допълнителна информация
| No Frost | Да |
|---|---|
| Височина | 177 |
| Диспенсър | Да |
| Дисплей | Да |
| Дълбочина | 66 |
| Енергиен клас | Е |
| Инверторен | Да |
| Марки | BEKO |
| Ниво на шум | 39 |
| Общ капацитет | 529 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 185 |
| Хладилна част л | 344 |
| Цвят | Инокс |
| Цена | 740 |
| Ширина | 90 |










Отзиви
Все още няма отзиви.