Още модели вижте тук: Хладилни витрини и виноохладители
Виноохладител HAIER HWS 34 GGH1
Виноохладител HAIER HWS 34 GGH1
400,00 € (782.33 лв.)
Производител HAIER
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Виноохладител HAIER HWS 34 GGH1
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HWS 34 GGH1 |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 47.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 45.60 см |
| НОМ.КАП.В СТАНД. БУТИЛКИ ВИНО: | 34 БР |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ: | 1 |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН: | 5-20°C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ВИД РАФТОВЕ: | ДЪРВЕНИ |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 140 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6930265340600 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: HAIER

*След регистрация до 30 дни от датата на покупка на www.servicebg.net
Виноохладител HAIER HWS 34 GGH1
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HWS 34 GGH1 |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 47.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 45.60 см |
| НОМ.КАП.В СТАНД. БУТИЛКИ ВИНО: | 34 БР |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ: | 1 |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН: | 5-20°C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ВИД РАФТОВЕ: | ДЪРВЕНИ |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 140 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6930265340600 |
Допълнителна информация
| Височина | 85 |
|---|---|
| Дисплей | Да |
| Дълбочина | 45.6 |
| Енергиен клас | G |
| Марки | HAIER |
| Ниво на шум | 37 |
| Промоция | Да |
| Цвят | Черен |
| Цена | 400 |
| Ширина | 47.5 |









Отзиви
Все още няма отзиви.