Още модели вижте тук: Хладилници за вграждане
Хладилник за вграждане HAIER EHBQW 5518 E
Хладилник за вграждане HAIER EHBQW 5518 E
654,00 € (1,279.11 лв.)
Производител HAIER
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник за вграждане HAIER EHBQW 5518 E
| ВИСОЧИНА | 177.30 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 251 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | EHBQW 5518 E |
| ВИСОЧИНА: | 177.30 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 251 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 178 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 73 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0’C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 229 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018094781 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: HAIER

*След регистрация до 30 дни от датата на покупка на www.servicebg.net
Хладилник за вграждане HAIER EHBQW 5518 E
| ВИСОЧИНА | 177.30 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 251 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | EHBQW 5518 E |
| ВИСОЧИНА: | 177.30 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 251 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 178 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 73 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 229 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018094781 |
Допълнителна информация
| No Frost | Да |
|---|---|
| WiFi | Да |
| Височина | 177.3 |
| Дисплей | Да |
| Дълбочина | 55.5 |
| Енергиен клас | Е |
| Инверторен | Да |
| Марки | HAIER |
| Ниво на шум | 35 |
| Обръщане врати | Да |
| Общ капацитет | 251 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 73 |
| Хладилна част л | 178 |
| Цвят | Бял |
| Цена | 654 |
| Ширина | 54 |










Отзиви
Все още няма отзиви.