Още модели вижте тук: Хладилници с фризер
Хладилник с фризер BEKO B1RCNA 344 S
Хладилник с фризер BEKO B1RCNA 344 S
455,00 € (889.90 лв.)
Производител BEKO
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник с фризер BEKO B1RCNA 344 S
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 301 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B1RCNA 344 S |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 301 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 209 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 92 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 241 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842577246 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: BEKO
Хладилник с фризер BEKO B1RCNA 344 S
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 301 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B1RCNA 344 S |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 301 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 209 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 92 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 241 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842577246 |
Допълнителна информация
| No Frost | Да |
|---|---|
| Височина | 180 |
| Дълбочина | 66.5 |
| Енергиен клас | Е |
| Марки | BEKO |
| Ниво на шум | 37 |
| Обръщане врати | Да |
| Общ капацитет | 301 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 92 |
| Хладилна част л | 209 |
| Цвят | Сив |
| Цена | 455 |
| Ширина | 59.5 |











Отзиви
Все още няма отзиви.