Още модели вижте тук: Хладилници с фризер
Хладилник с фризер BEKO B3RCNA 364 HDXB
Хладилник с фризер BEKO B3RCNA 364 HDXB
505,00 € (987.69 лв.)
Производител BEKO
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник с фризер BEKO B3RCNA 364 HDXB
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.50 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.30 см |
| ЦВЯТ | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B3RCNA 364 HDXB |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.50 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.30 см |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 210 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 106 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 247 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842724930 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: BEKO
Хладилник с фризер BEKO B3RCNA 364 HDXB
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.50 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.30 см |
| ЦВЯТ | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B3RCNA 364 HDXB |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.50 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.30 см |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 210 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 106 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 247 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842724930 |
Допълнителна информация
| No Frost | Да |
|---|---|
| Диспенсър | Да |
| Дисплей | Да |
| Дълбочина | 66.3 |
| Енергиен клас | Е |
| Марки | BEKO |
| Ниво на шум | 37 |
| Обръщане врати | Да |
| Общ капацитет | 316 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 106 |
| Хладилна част л | 210 |
| Цвят | Инокс |
| Цена | 505 |
| Ширина | 59.5 |












Отзиви
Все още няма отзиви.