Още модели вижте тук: Хладилници с фризер
Хладилник с фризер BEKO RCSA 300 K40SN
Хладилник с фризер BEKO RCSA 300 K40SN
370,00 € (723.66 лв.)
Производител BEKO
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник с фризер BEKO RCSA 300 K40SN
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 181.30 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 291 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RCSA 300 K40SN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 181.30 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 291 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 204 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 87 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 227 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 869084260856 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: BEKO
Хладилник с фризер BEKO RCSA 300 K40SN
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 181.30 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 291 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RCSA 300 K40SN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 181.30 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 291 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 204 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 87 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 227 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 869084260856 |
Допълнителна информация
| Височина | 181.3 |
|---|---|
| Дълбочина | 57.4 |
| Енергиен клас | Е |
| Обръщане врати | Да |
| Марки | BEKO |
| Ниво на шум | 35 |
| Общ капацитет | 291 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 87 |
| Хладилна част л | 204 |
| Цвят | Сив |
| Цена | 370 |
| Ширина | 54 |











Отзиви
Все още няма отзиви.