Още модели вижте тук: Хладилници с фризер
Хладилник с фризер BEKO RCSA 330 K40WN
Хладилник с фризер BEKO RCSA 330 K40WN
395,00 € (772.55 лв.)
Производител BEKO
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник с фризер BEKO RCSA 330 K40WN
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.10 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 300 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RCSA 330 K40WN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.10 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 300 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 205 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 95 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 230 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842657825 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: BEKO
Хладилник с фризер BEKO RCSA 330 K40WN
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.10 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 300 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RCSA 330 K40WN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.10 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 300 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 205 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 95 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 230 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8690842657825 |
Допълнителна информация
| Височина | 185.1 |
|---|---|
| Дълбочина | 59.2 |
| Енергиен клас | Е |
| Марки | BEKO |
| Ниво на шум | 38 |
| Обръщане врати | Да |
| Общ капацитет | 300 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 95 |
| Хладилна част л | 205 |
| Цвят | Бял |
| Цена | 395 |
| Ширина | 59.5 |









Отзиви
Все още няма отзиви.