Още модели вижте тук: Хладилници с фризер
Хладилник с фризер HAIER HDPW 7620 ANPK
Хладилник с фризер HAIER HDPW 7620 ANPK
1 090,00 € (2,131.85 лв.)
Производител HAIER
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник с фризер HAIER HDPW 7620 ANPK
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 205.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 409 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HDPW 7620 ANPK |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 205.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 409 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 289 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 120 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0’C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 114 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018091087 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: HAIER

*След регистрация до 30 дни от датата на покупка на www.servicebg.net
Хладилник с фризер HAIER HDPW 7620 ANPK
| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 205.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 409 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HDPW 7620 ANPK |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 205.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 409 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 289 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 120 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 114 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018091087 |
Допълнителна информация
| No Frost | Да |
|---|---|
| WiFi | Да |
| Височина | 205 |
| Дисплей | Да |
| Дълбочина | 66.7 |
| Енергиен клас | A |
| Инверторен | Да |
| Марки | HAIER |
| Ниво на шум | 35 |
| Обръщане врати | Да |
| Общ капацитет | 409 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 120 |
| Хладилна част л | 289 |
| Цвят | Инокс |
| Цена | 1090 |
| Ширина | 59.5 |











Отзиви
Все още няма отзиви.