Още модели вижте тук: Хладилници SIDE BY SIDE
Хладилник HAIER HCR 79 F19 EHMD
Хладилник HAIER HCR 79 F19 EHMD
1 440,00 € (2,816.40 лв.)
Производител HAIER
Гаранция: 24 месеца
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО АДРЕС ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
За гр.София срещу допълнително заплащане, предлагаме качване до етаж, монтаж на уреди и извозване на стария уред.
Хладилник HAIER HCR 79 F19 EHMD
| ВИСОЧИНА | 190.50 см |
| ШИРИНА | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 642 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HCR 79 F19 EHMD |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 190.50 см |
| ШИРИНА: | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 642 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 422 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 220 L |
| ЦВЯТ: | DARK INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВРЪЗКА С ВОДОПРОВОД: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0’C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ЙОНИЗАТОР: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 353 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018083815 |
ivatoys.bg – Всичко за бебето и детето
Перални.бг – перални и сушилни на супер цени
Повече информация вижте тук: HAIER

*След регистрация до 30 дни от датата на покупка на www.servicebg.net
Хладилник HAIER HCR 79 F19 EHMD
| ВИСОЧИНА | 190.50 см |
| ШИРИНА | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 642 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HCR 79 F19 EHMD |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 190.50 см |
| ШИРИНА: | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 642 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 422 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 220 L |
| ЦВЯТ: | DARK INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВРЪЗКА С ВОДОПРОВОД: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ЙОНИЗАТОР: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 353 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018083815 |
Допълнителна информация
| No Frost | Да |
|---|---|
| WiFi | Да |
| Диспенсър | Да |
| Височина | 190.5 |
| Дисплей | Да |
| Дълбочина | 74.8 |
| Енергиен клас | Е |
| Инверторен | Да |
| Ледогенератор | Да |
| Марки | HAIER |
| Ниво на шум | 37 |
| Общ капацитет | 642 |
| Промоция | Да |
| Фризерна част л | 220 |
| Хладилна част л | 422 |
| Цвят | Dark inox |
| Цена | 1440 |
| Ширина | 90.8 |












Отзиви
Все още няма отзиви.