| ВИСОЧИНА | 178.00 см |
| ШИРИНА | 91.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 521 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HSR 3918 EWPG |
| ВИСОЧИНА: | 178.00 см |
| ШИРИНА: | 91.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 521 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 330 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 191 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 317 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018077425 |










Отзиви
Все още няма отзиви.